BERGMAN MG2/MG12/MG1S20-12mm-110mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS بو پمپ BP مهر مکانیکی
محل منبع گوانگدونگ، چین
نام تجاری Bergman
گواهی ISO SGS
شماره مدل MG12/MG2
مقدار حداقل تعداد سفارش 10/PCS
جزئیات بسته بندی کارتن 35*35*50mm
زمان تحویل 3/روز
شرایط پرداخت L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه 100000 در ماه
جزئیات محصول
نام مهر و موم مکانیکی برند برگمن
منشاء گوانگدونگ: چین گواهینامه ISO9001 SGS
چرخش CAR SIC TC صندلی ها CER SIC TC
لاستیک NBR VITON EPDM فلز SS304 SS316
خدمت پشتیبانی از OEM و سفارشی سازی
برجسته کردن
BS Bo BP پمپ مهر مکانیکی,110mm پمپ مهر مکانیکی,G60 مهر مکانیکی پمپ
110mm Pump Mechanical Seal
G60 Pump Mechanical Seal
می توانید محصولات مورد نیاز خود را علامت بزنید و در صفحه پیام با ما ارتباط برقرار کنید.
12mm-110mm 10000/PCS
پیام بگذارید
توضیحات محصول
معرفی محصول و شرایط استفاده
نام مهر و موم مکانیکی اندازه منشاء گوانگدونگ:چین
برند برگمن 12MM-110MM طبیعت تولید کننده
فشار ≤1.0mpa سرعت خط ≤10m/s
دما -30°C-180°C بستگی به لاستیک دارد دامنه استفاده پمپ های Wilo